Hmoždinka Fischer Thermax 8/10 - 10/100 M10

Hmoždinka Fischer Thermax 8/10 - 10/100 M10

Hmoždinka Fischer Thermax 8/10 - 10/100 M10 od této přední společnosti Fischer je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Hmoždinka Fischer Thermax 8/10 - 10/100 M10 nyní za 1108 Kč

1108 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Hmoždinka Fischer Thermax 8/10 - 10/100 M10. Hmoždinka Fischer Thermax 8 a 10 Starý název Fischer Thermax junior. Distanční montáž bez tepelného mostu do kontaktních zateplovacích systémů. Pro kotvení lehčích předmětů jako osvětlení, čidla, Wi-Fi antény, hromosvody, poštovní schránky apod. Distanční montáž umožňuje rektifikaci montovaného dílu a přesné nastavení polohy, přičemž nedochází k protlačení do izolantu nebo jeho poškození. Kombinace Thermaxu 8 a 10 s univerzální hmoždinkou UX zajistí spolehlivé ukotvení v jakémkoliv podkladu. Plastový kužel přeruší tepelný most mezi kotveným prvkem a vnitřním kotevním podkladem. předsazená montáž samořezný kužel zesílený skleněnými vlákny se při montáži zafrézuje přímo přes omítku do izolační vrstvy termoizolační kužel spolehlivě přeruší tepelný most montáž bez jakéhokoliv speciálního nářadí rozsáhlý sortiment nabízí možnosti kotvení pomocí šroubů M6–M10 a vrutů 4,5–6 mm krytka pro zakrytí okolí otvoru - oproti vyobrazení může být ještě v černé barvě na jednu kotvu zavěsíte až 60 kg hlavička kotvy je z vyztuženého plastu a lze do ní zašroubovat šroub s metrickým závitem nebo vrut do dřeva tělo kotvy tvoří kombinovaný šroub z pevné pozinkované oceli součástí je univerzální hmoždinka Fischer UX únosnost kotvy je tím vyšší, čím pevnější je kotevní podklad síla zateplení, pro jakou je hmoždinka určená - v tabulce s variantami (tloušťka materiálu) Výhody/přínosy přerušení tepelných mostů možnost nastavení délky snadná, rychlá, profesionální montáž bez nutnosti speciálních nástrojů, není potřeba žádná matice/kontramatice nebo distanční pouzdro bezpečnost a spolehlivost díky zakotvení v podkladu vysoká zatížení kombišroub lze po předvrtání zašroubovat i přímo do dřeva rozmanité možnosti upevnění nové délky - až 240 mm! Vhodné pro beton cihlové zdivo vápenopískové cihly dutinové tvárnice z lehčeného betonu příčně děrované cihly děrované vápenopískové cihly pórobeton polystyren a minerální vatu s předvrtáním lze našroubovat i do dřeva Dokumenty ke stažení: Produktový list Fischer Thermax 8/10 Videonávod, jak upevnit naviják zahradní hadice na fasádu:

Další vlastnosti: Distribuce CZ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Hmoždinka Fischer Thermax 8/10 - 10/100 M10
Výrobce:
SKU:
4006209457023

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Vítejte na Penzo-Brusky.cz, online katalogu s bruskami a dalším nářadím prověřených značek pro všechny kutily. Kromě brusek v našem sortimentu najdete vše pro vaši dílnu a zahradu - vrtačky, pily, sekačky, ruční i elektrické nářadí a příslušenství. Nakupte online na Penzo-Brusky.cz a ušetřete čas i peníze. Penzo-Brusky vybavení do vaší dílny levně a rychle.
Vybírejte z nabídky
23917
produktů
216
ověřených dodavatelů
1
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Penzo-Brusky.cz