Hmoždinka natloukací uzlovací Don Quichotte Total-Fixx 6x40

Hmoždinka natloukací uzlovací Don Quichotte Total-Fixx 6x40

Hmoždinka natloukací uzlovací Don Quichotte Total-Fixx 6x40 od známého výrobce Don Quichotte lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Hmoždinka natloukací uzlovací Don Quichotte Total-Fixx 6x40 levně za 4 Kč

4 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Hmoždinka natloukací uzlovací Don Quichotte Total-Fixx 6x40. Hmoždinka natloukací/uzlovací Don Quichotte Total-Fixx 6x40 Unikátní univerzální natloukací hmoždinka do všech stavebních materiálů. hmoždinka z nylonu PA6 hřeb z pozinkované oceli, pevnost v tahu 500-700 N/mm2 užitečné zatížení: od 70 N do 250 N (dle materiálu) montáž natloukáním do plné cihly montáž dotahováním v duté cihle a sádrokartonu využitelná délka (síla kotveného prvku): max. 5 mm Použití pro zašroubování s uzlováním v sádrokartonu, v dutých - děrovaných cihlách, v pórobetonu Použití s natloukáním v betonu a plné cihle Don Quichotte - Made in Holland Nizozemská firma Don Quichotte vyrábí spojovací materiál a kotevní techniku již od roku 1921, kdy továrnu založil Jan de Wit. Díky tepelné úpravě při výrobě - kalení - lze hřebíky a skoby Don Quichotte zatloukat i do tvrdých materiálů (beton, kov). Kvality výrobků Don Quichotte, využívaných především ve stavebnictví a elektroinstalacích, si cení řemeslníci a kutilové po celém světě.

Další vlastnosti: Distribuce CZ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Hmoždinka natloukací uzlovací Don Quichotte Total-Fixx 6x40
Výrobce:
SKU:
8713678701651

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Vítejte na Penzo-Brusky.cz, online katalogu s bruskami a dalším nářadím prověřených značek pro všechny kutily. Kromě brusek v našem sortimentu najdete vše pro vaši dílnu a zahradu - vrtačky, pily, sekačky, ruční i elektrické nářadí a příslušenství. Nakupte online na Penzo-Brusky.cz a ušetřete čas i peníze. Penzo-Brusky vybavení do vaší dílny levně a rychle.
Vybírejte z nabídky
22912
produktů
216
ověřených dodavatelů
1
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Penzo-Brusky.cz