Kleště utahovací ruční BAND-IT

Kleště utahovací ruční BAND-IT

Kleště utahovací ruční BAND-IT od spolehlivé značky Anaconda je u nás k dostání za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Kleště utahovací ruční BAND-IT aktuálně za 3785 Kč

3785 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kleště utahovací ruční BAND-IT. Kleště utahovací ruční BAND-IT Masivní ruční kleště celokovové konstrukce BAND-IT jsou pro snadnou montáž upínacích pásů. Vhodné pro šířku pásů: 4,6 - 19,05 mm. Návod k použití: 1. Vložte pás přes přezku, zoubky směrem k uživateli a oušky nahoru. Pro lepší výsledek, utáhněte pásek kolem objektu ještě jednou a prostrčte přes přezku. Konec pásu ohněte pod sponou. 2. Tlačte rukojeť kleští tak, aby byl pás umístěn v drážkách nástroje proti sponě. 3. Umístěte prst na přezku a utahujte. 4. Když je dosaženo požadovaného napětí, překlopte kleště přes přezku. Tento pohyb zvýší napnutí pásu, a aby se zabránilo poškození, rukojeť musí být obrácena. 5. Zatáhněte za kliku řezačky a pás ustřihněte. 6. Odsuňte nástroj, zatímco držíte pás palcem. 7. Kladivem zatlučte ouška přezky, tím pásek upevníte.

Další vlastnosti: Distribuce CZ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Kleště utahovací ruční BAND-IT
Výrobce:
SKU:
0

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Vítejte na Penzo-Brusky.cz, online katalogu s bruskami a dalším nářadím prověřených značek pro všechny kutily. Kromě brusek v našem sortimentu najdete vše pro vaši dílnu a zahradu - vrtačky, pily, sekačky, ruční i elektrické nářadí a příslušenství. Nakupte online na Penzo-Brusky.cz a ušetřete čas i peníze. Penzo-Brusky vybavení do vaší dílny levně a rychle.
Vybírejte z nabídky
22618
produktů
216
ověřených dodavatelů
1
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Penzo-Brusky.cz