Lepidlo Pattex Repair Epoxy universal 6ml

Lepidlo Pattex Repair Epoxy universal 6ml

Lepidlo Pattex Repair Epoxy universal 6ml od skvělé značky Pattex je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Lepidlo Pattex Repair Epoxy universal 6ml levně za 78 Kč

78 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Lepidlo Pattex Repair Epoxy universal 6ml. Lepidlo Pattex Repair Epoxy universal 6ml K lepení, opravám a fixaci téměř všech materiálů: dřevo, kov, sklo, keramika, korek, kámen, beton, mramor a většina plastů. Nedoporučuje se k lepení PP, PE, PTFE a polystyrenu. Vlastnosti lepidla Pattex Repair Epoxy Rychle vytvrzující – vytvrzuje do 5 minut (při +20–C–25°C) Univerzální využití Ideální na sklo Odolné proti vodě, oleji a běžným rozpouštědlům Při vytvrzování se nesmršťuje ani nerozpíná Po vytvrzení možno přetírat, brousit, vrtat či jinak mechanicky opracovat Technické údaje lepidla Pattex Repair Epoxy Základní materiál/složení: epoxid Barva:transparentní Hustota:1,10–1,18 g/cm3 (složka A), 1,00–1,10 g/cm3 (složka B) Teplotní odolnost:od -30°C do +150°C (vysoce namáhané lepené díly by neměly být vystavovány teplotám vyšším než 70°C) Doba aplikace (otevřená doba):max. 3 minuty po smísení složek Doba vytvrzení:5 minut Možnost manipulace:po 5 minutách Možnost namáhání spoje:po 6 hodinách Konečná pevnost:po 24 hodinách Konečná síla:přibližně 130 kg/cm Aplikace Příprava povrchu : Lepené povrchy musí být suché, čisté a zbavené mastnoty. Pokud je to možné, lepené povrchy před lepením zdrsněte. Poměr mísení složek A a B je 1:1. Odlomte špičku. Stlačením dávkujte obě složky lepidla rovnoměrně na míchací destičku a obě složky promíchejte. Směs obou složek naneste špachtlí na jeden z lepených povrchů. Aplikujte do 3 minut od smísení. Obě lepené plochy k sobě pevně přitiskněte. Odstranění lepidla K odstranění zbytků lepidla před vytvrdnutím užijte etanol či jiné univerzální rozpouštědlo. Po vytvrdnutí lze lepidlo odstranit pouze mechanicky. Skladování: Výrobek musí být skladován v původním obalu při teplotách od +10°C do +30°C.

Další vlastnosti: Distribuce CZ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Lepidlo Pattex Repair Epoxy universal 6ml
Výrobce:
SKU:
9000100671385

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Vítejte na Penzo-Brusky.cz, online katalogu s bruskami a dalším nářadím prověřených značek pro všechny kutily. Kromě brusek v našem sortimentu najdete vše pro vaši dílnu a zahradu - vrtačky, pily, sekačky, ruční i elektrické nářadí a příslušenství. Nakupte online na Penzo-Brusky.cz a ušetřete čas i peníze. Penzo-Brusky vybavení do vaší dílny levně a rychle.
Vybírejte z nabídky
23916
produktů
216
ověřených dodavatelů
1
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Penzo-Brusky.cz