Tkanina laminovací skelná Epolex - 490g/m2 0

Tkanina laminovací skelná Epolex - 490g/m2 0,5m2

Tkanina laminovací skelná Epolex - 490g/m2 0,5m2 od dodavatele se skvělou pověstí Barvy a Laky Hostivař . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Tkanina laminovací skelná Epolex - 490g/m2 0,5m2 zrovna nyní za cenu 85 Kč

85 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Tkanina laminovací skelná Epolex - 490g/m2 0,5m2. Tkanina laminovací skelná Epolex používá se ve spojení s epoxidovou pryskyřicí Epolex k opravám laminátových předmětů spolu s polyesterovými pryskyřicemi se používá pro laminování složení a charakteristika výrobku: chemicky inertní sklo povlečené ochrannou vrstvou organických polymerů odstín: bílošedá Návod k použití: Opravované místo doporučujeme dokonale očistit, odmastit a obrousit. Po nanesení připravené polyesterové směsi přiložte díl skelné tkaniny. Štětcem dokonale přitiskněte a prosyťte polyesterovou směsí. Dle rozsahu poškození a zátěže opravovaného místa použijte další 2 – 3 vrstvy prosycené tkaniny. Po vytvrzení polyesteru lze povrch brousit běžnými prostředky. Upozornění:Skelná tkanina je vyrobena ze sklovláknitých pramenů, které jsou opatřeny povrchovou úpravou na bázi UPE nebo přírodních škrobů. Manipulace s výrobkem může způsobit dočasné podráždění kůže, očí a cest dýchacích. Používejte proto při práci ochranné brýle nebo obličejový štít, ochranný oděv a obuv a ochranné rukavice.

Další vlastnosti: Distribuce CZ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Tkanina laminovací skelná Epolex - 490g/m2 0,5m2
SKU:
8591235075045

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Vítejte na Penzo-Brusky.cz, online katalogu s bruskami a dalším nářadím prověřených značek pro všechny kutily. Kromě brusek v našem sortimentu najdete vše pro vaši dílnu a zahradu - vrtačky, pily, sekačky, ruční i elektrické nářadí a příslušenství. Nakupte online na Penzo-Brusky.cz a ušetřete čas i peníze. Penzo-Brusky vybavení do vaší dílny levně a rychle.
Vybírejte z nabídky
22846
produktů
216
ověřených dodavatelů
1
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Penzo-Brusky.cz